O Kancelarii


Kancelaria notarialna Beata Zdziebłowska-Gidian

Kancelaria notarialna w Pruszkowie. Zapraszamy.
Ponad 20 lat doświadczenia.

Od 1997 r. Beata Zdziebłowska-Gidian nieprzerwanie wykonuje zawód notariusza.O nas

Właścicielem Kancelarii jest notariusz Beata Zdziebłowska-Gidian - absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Notariusz Beata Zdziebłowska-Gidian w 1980 r. z wynikiem bardzo dobrym zdała egzamin sędziowski. W 1982 r. została wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Komisji Arbitrażowej w Warszawie (obecnie Okręgowa Izba Radców Prawnych), a w 1992 r. na listę adwokatów przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Od 1997 r. Beata Zdziebłowska-Gidian nieprzerwanie wykonuje zawód notariusza. Jej bogate doświadczenie zdobyte w różnorodnych zawodach prawniczych, jak również elastyczność i umiejętność biegłego poruszania się w zawiłych instytucjach prawnych, gwarantują Naszym Klientom najwyższą jakość świadczonych usług.

Podtrzymując długoletnie tradycje notariatu w Polsce, Kancelaria Notarialna Beaty Zdziebłowskiej-Gidian zapewnia profesjonalizm, rzetelność oraz merytoryczne i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Kancelaria Notarialna Beaty Zdziebłowskiej-Gidian realizuje pełen zakres czynności notarialnych, a w szczególności sporządza:

  • akty notarialne
  • akty poświadczenia dziedziczenia
  • poświadczenia własnoręczności podpisu
  • poświadczenia zgodności odpisu, wyciągu lub kopii z okazanym dokumentem
  • protesty weksli i czeków
  • przyjmuje na przechowanie dokumenty, pieniądze i papiery wartościowe

Bezpieczna kancelaria notarialna

Pragniemy Państwa zapewnić, że organizacyjnie i logistycznie jesteśmy przygotowani do obsługi Państwa w bezpieczny sposób.

Dysponujemy przestronną kancelarią, w której będziecie Państwo przebywać w odizolowaniu, bez kontaktu bezpośredniego z innymi osobami stawającymi do aktu.

Po każdej wizycie dezynfekujemy salę żeby zapewnić jak największe bezpieczeństwo naszym Klientom.

Galeria zdjęć

ul. Niecała 4, 05-800 Pruszków
tel.: 22 798 07 19
tel./fax.: 22 728 92 84
e-mail: kancelaria@notariuszwpruszkowie.pl